П’ятниця , 14 Червня 2024

Шопомаг – меблевий інтернет-магазин

Шопомаг – меблевий інтернет-магазин
380678479196
м. Київ, вул. Бориспільська, 9

Інформація

Меблевий інтернет-магазин Шопомаг – чудова можливість облаштувати будь-яке ваше приміщення. У нас ви можете вибрати якісні товари для створення гармонії у просторі.

На сайті інтернет-магазину Шопомаг представлений багатий асортимент товарів, це ліжка, матраци, тумби, комоди, шафи, стінки, столи та багато іншого, популярність мають меблі для спальні та кухні.

Також у нас можна придбати меблі не лише для дому, а й для офісу, якісні офісні столи та крісла гарантують комфорт робочого місця.

Якщо бажаєте купити якісні меблі за доступною ціною, тоді інтернет-магазин Шопомаг до ваших послуг, ми не накручуємо вартість товарів працюємо безпосередньо з виробниками.

Поштова скринька: info.shopomag@gmail.com

Average:(рейтинг: 1 з 5. Всього: 1)
Один коментар
 1. ШопоМаг интернет-магазин Мебели що знаходиться у Києві по вулиці Бориспільська 9, висилає пошкоджений товар, який просто розклєюється розвалюється по швах, безсовісно нехтують ЗУ «про захист прав споживачів», не приймають на повернення або обмін упродовж 14 днів, кажучи що все це ваші проблеми і ви самі пошкодили наш товар, не відповідають на дзвінки.
  Крім того, виробник який вказан у них на сайті навіть не підтверджує свою співпрацю із цим магазином!
  Ось такий інтернет магазин аферистів.
  Ніколи з ними не звʼязуйтесь!!!
  І справа зовсім не в грошах, а у принципі та відсутності совісті у цього магазина і керівництва.

  (1/5)
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *