П’ятниця , 14 Червня 2024

Клімат №1 – інтернет-магазин

Клімат №1 – інтернет-магазин
380678848400
Україна, м. Дніпро, вул.Олеся Гончара 28а

Інформація

Магазин під назвою “Клімат №1” відкрив свої двері в 2007 році. Головним напрямком діяльності даної компанії є реалізація кліматичного обладнання – як для домашнього використання, так і для промислового застосування, включаючи кондиціонери, обладнання для регулювання мікроклімату, обігрівачі та всі необхідні матеріали для установки кондиціонерів.

Інтернет-магазин пропонує широкий асортимент кондиціонерів: від настінних до мобільних, включаючи багатоблочні, стельові, касетні, вбудовані канальні, колонні, а також віконні моделі. Завдяки різноманітності конструкцій та систем охолодження повітря фахівці-продавці зможуть підібрати техніку, яка оптимально впорається з охолодженням або обігрівом приміщення, незалежно від його особливостей.

Якщо у вас виникли будь-які запитання або ви маєте зауваження щодо роботи нашого веб-сайту, будь ласка, зв’яжіться з консультантами через розділ “Контакти” або скористайтеся контактними телефонами в будь-який зручний для вас час. Співробітники завжди готові до спілкування з вами.

Продаж: кондиціонери, вентиляція, теплові насоси.

Поштова скринька: info@kondi.dp.ua

Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *