Будинки з клеєного бруса – краса природи у Вашому домі

Дома из клееного бруса
dom brus

Клеєний брус – будівельний матеріал, який був розроблений і почав використовуватися на початку двадцятого століття. Масове промислове виробництво клеєного бруса в 60-70-х роках минулого століття пов’язане з винаходом і розробкою клеїв, які давали можливість забезпечити більш надійне з’єднання. Під час виготовлення бруса використовують безпечні клеї, що не виділяють жодних шкідливих речовин. Тому дерев’яні будинки з клеєного бруса повністю безпечні для здоров’я.

Технологія, яка використовується при виготовленні цього будівельного матеріалу, одночасно забезпечує міцність і легкість. Його характеристики обумовлюють універсальність у застосуванні при будівництві різних об’єктів – починаючи від невеликих альтанок і закінчуючи великими громадськими будівлями. Економічність і екологічність клеєного бруса сприяє стабільно зростаючій популярності цього матеріалу серед покупців, які хочуть побудувати на своїй ділянці за індивідуальним проектом дерев’яний гарний будинок з бруса.

Однією з головних переваг є те, що будівництво дерев’яних будинків займає порівняно нетривалий період часу. Більш того, не потрібно довго чекати, щоб почати робити внутрішні оздоблювальні роботи і заселятися в будинок. Завдяки технології виготовлення і порівняно невеликій масі бруса, усадка будинку незначна – від 0,5 до 1 відсотка. З’єднання шип-паз, невелика теплопровідність деревини плюс додаткова теплоізоляція гарантують комфортний для проживання мікроклімат як у виснажливу літню спеку, так і люті зимові морози. Для опалення будинку з бруса не потрібні великі витрати енергоресурсів, що в наш час більш ніж актуально.

Природний повітрообмін дерев’яного будинку, який відбувається у волокнах деревини, забезпечує кисневий баланс у приміщенні і нормальний рівень вологості. Систему вентиляції будинку можна обладнати не тільки на кухні, у ванній кімнаті, санвузлі, а й у всіх кімнатах будинку, що гарантує оптимальний повітрообмін, який є однією з головних умов створення комфортного мікроклімату. Виробники клеєного бруса гарантують, що, дотримуючись правил експлуатації, будинок збереже свій первісний вигляд упродовж тривалого часу і тішитиме своїх господарів красою і затишком.

Відомий блогер. Публікую статті в різних інтернет-виданнях з 2007 року. Пишу на різні актуальні та цікаві теми. Експерт у сфері ведення блогів, інформаційних та новинних сайтів.
Залишити відповідь
Добавити рейтинг

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *