«LOTYSH & PARTNERS»™
Офіційний сайт юридичної фірми LOTYSH & PARTNERS
Копіювання інформації дозволено тільки з прямого не закритого від індексування посилання на першоджерело
Підтримка сайта seok.com.ua
Інвестиції в нерухомість популярні в будь-якій економічній ситуації. Такі вкладення в довгостроковій перспективі обіцяють високий дохід і фінансову стабільність. Одночасно ринок нерухомості - це зона певного ризику, де часто обертаються незаконні махінації. Тому без допомоги юриста купити нежитлове приміщення в Києві дуже складно. Розібратися в хитросплетіннях законодавства і тонкощів оформлення правовстановлюючих документів людині без відповідної освіти практично неможливо.
Зверніть увагу:
По суті нерухоме майно - це будівля, яка використовується для будь-яких цілей, крім проживання в ньому людей і відносять до нежитлового фонду. Використовуються такі приміщення в адміністративних, соціальних, культурних, а найчастіше - в комерційних цілях. Продаж нежитлових приміщень проводиться приватними і юридичними особами відповідно до чинного законодавства.
Положення Податкового кодексу України визначають такі типи комерційної нерухомості:
Вартість нежитлових приміщень залежить від багатьох чинників: розташування об'єкта, загальна площа, параметри і планування, стан і тип будівлі, наявність або відсутність комунікацій. За статистикою ріелторських контор середня ціна одного квадратного метра 26 945 грн.
Перед покупкою необхідно визначитися з цілями використання об'єкта нерухомості. Якщо планується подальша здача в оренду, то офіс або приміщення під магазин будуть найкращими варіантами. Звернувшись до адміністрації бізнес- або торгових центрів, можна дізнатися про наявність вільних площ і умови покупки. На стадії оцінки об'єкта необхідно акцентувати увагу на таких критеріях:
На цьому етапі краще вдатися до допомоги юриста по нерухомості, який прекрасно орієнтується в принципах ціноутворення на ринку і підкаже, чи не завищена вартість об'єкта. Головним завданням фахівця є аналіз всіх юридичних аспектів майбутньої угоди. Юрист вивчає:
За допомогою професійних консультацій можна звести до мінімуму ризики і передбачити можливі несприятливі наслідки.
Після того, як знайдеться об'єкт з відповідною вартістю і характеристиками, настає найважливіша стадія процесу покупки нежитлового приміщення - безпосередньо угода. Спочатку об'єкт передається у власність шляхом оформлення угоди купівлі-продажу. Потім обов'язково укладаються договори на надання комунальних послуг.
Основні документи, які знадобляться під час укладання угоди:
Список необхідних паперів може бути великий і залежить від конкретної ситуації. Купити нежитлове приміщення в новобудові під офіс - це не те ж саме, що купити торгову площу в великому ТЦ в центрі міста. Юрист-консультант врахує всі особливості угоди і підготує необхідні папери відповідно до законодавства України.
Коли всі папери в порядку, то оформлення проходить швидко. Однак, як показує практика, продавці не завжди витрачають час і гроші на приведення документів у відповідний стан. Тоді юрист займається цими питаннями від імені власника. Об'єкти, які знаходяться на ділянках в постійному землекористуванні, (це може бути окреме приміщення під магазин або оптову базу) необхідно перереєструвати в «Київземі». Після покупки приміщення в підвалі, швидше за все, знадобиться укладати договори на надання комунальних послуг з «Київенерго» і «Київводоканалом» і т.д.
Маючи справу з дорогим нерухомим майном, дуже важливо отримати на руки правильно оформлені документи. Грамотний юрист владнає всі складнощі, пов'язані з купівлею нежитлового приміщення: зареєструє право власності на майно в реєстрі речових прав, погодить технічні умови експлуатації з комунальними службами і простежить за «чистотою» операції, що проводиться. Така допомога істотно заощадить час і кошти.
Офіційний сайт юридичної фірми LOTYSH & PARTNERS
Копіювання інформації дозволено тільки з прямого не закритого від індексування посилання на першоджерело
Підтримка сайта seok.com.ua
My comments