Грамотна реєстрація підприємств в Києві

регистрация предприятий КиевРеєстрація підприємств є однією з основних спеціалізацій нашої Юридичної фірми.

Багаторічний досвід з супроводу створення бізнесу в Україні дозволяє нам надавати послуги з реєстрації компаній на найвищому професійному рівні. Юристи та адвокати Юридичної фірми у разі потреби підготують всі необхідні документи, нададуть відповідні консультації, а також, будуть представляти інтереси клієнтів у державних органах і установах.

Перед початком процедури створення компанії необхідно визначитися з передбачуваним видом діяльності юридичної особи, розміром статутного капіталу, кількістю засновників і співвідношенням їх часток у статутному капіталі.

Далі, доцільно узгодити всі вищевказані питання з нашими фахівцями, які підкажуть найбільш правильні та оптимальні варіанти побудови бізнесу в Україні.

Необхідно мати на увазі, що юридична послуга реєстрація підприємств складається з декількох етапів

Етапи містять в собі наступні дії:

 • консультація по вибору організаційно-правової форми ведення бізнесу (необхідно звертати увагу на організаційну форму ведення бізнесу, яка в першу чергу повинна найбільш підходити з точки зору фінансового планування);
 • консультація по вибору системи оподаткування компанії (на даному етапі також доцільно залучити сертифікованих аудиторів для побудови передбачуваної фінансової структури компанії);
 • підготовка установчих документів (у статуті прописуються всі необхідні положення, які зможуть забезпечити прозорість і законність ведення бізнесу);
 • реєстрація підприємств в державних органах та установах (наші фахівці зможуть заощадити досить велику кількість часу засновників компанії, необхідний на проходження всіх державних інстанцій, - таким чином, реєстрація підприємства не буде відображатися на будь-яких витратах часу наших клієнтів);
 • виготовлення печатки (виходячи з довгострокового співробітництва з багатьма компаніями, які професійно і якісно виготовляють печатки для компаній, ми зможемо запропонувати клієнтам кращі варіанти макетів печаток і штампів для внутрішньої документації);
 • відкриття банківського рахунку (відкриття банківського рахунку здійснюється у відповідній банківській установі за вибором клієнта, наші фахівці комплексно супроводжують процедуру відкриття банківського рахунку для новоутвореної юридичної особи).

Важливі аспекти реєстрації підприємства

регистрация предприятия в УкраинеРеєстрація підприємств може здійснюватися в різні терміни, - залежно від організаційно-правової форми ведення бізнесу. Так, реєстрація підприємств у формі товариства з обмеженою відповідальністю відбуватиметься набагато швидше, на відміну від створення публічного акціонерного товариства. Більш тривалою буде реєстрація підприємств з засновниками нерезидентами, оскільки попередньо необхідно буде оформляти і апостилювати документи на відповідну іноземну компанію.

Процедура реєстрація підприємств є юридично завершеною з моменту внесення державним реєстратором відповідного запису про реєстрацію до Єдиного державного реєстру підприємств України. Але в деяких випадках фактично займатися господарською діяльністю зареєстрована компанія може тільки після отримання ліцензії. Це пов'язано з тим, що деякі види комерційної діяльності підлягають обов'язковому ліцензуванню (наприклад, будівельна діяльність, медична, туроператорська, фінансова і т.д.).

Додатково необхідно звернути увагу на той випадок, коли здійснюється реєстрація підприємства з уже наповненим / сформованим статутним капіталом. Для цього засновники компанії попередньо відкривають тимчасовий банківський рахунок і вносять на даний рахунок грошові кошти в якості внеску в статутний капітал. Після завершення процедури реєстрації підприємства можна користуватися внесеними фінансовими засобами: оплачувати орендну плату, заробітну плату, податки і т.д.

Формування статутного капіталу та необхідні документи

Відповідно до законодавства України засновники мають право формувати статутний капітал грошовими коштами або майном. У разі внесення майна в статутний капітал компанії, засновники підписують акт оцінки та передачі на баланс фірми відповідного майна. Для підготовки документів з формування статутного капіталу необхідно надати наступні документи та інформацію:

 • загальний розмір статутного капіталу;
 • співвідношення часток засновників у статутному капіталі;
 • інформація про розмір фінансових вкладень у статутний капітал;
 • інформація і документи щодо майна, яке буде вноситися в статутний капітал.

Також, необхідно звернути увагу, що на сьогоднішній день реєстрація підприємства може здійснюватися і без наповненого статутного капіталу. Відповідно до положень Цивільного кодексу України учасники юридичної особи можуть внести гроші / фінанси в статутний капітал протягом одного року з моменту реєстрації компанії. Дана умова мінімізує початкові фінансові витрати, необхідні для створення власного бізнесу.

Таким чином, процедура реєстрації компаній в нашій фірмі є більш надійною, юридично правильною і ефективною, якщо на самому початку даної процедури всі необхідні дії будуть узгоджені і сплановані з юридичними радниками.

Наша Юридична фірма здійснює реєстрацію:

 • товариства з обмеженою відповідальністю;
 • приватного підприємства;
 • публічного акціонерного товариства;
 • приватного акціонерного товариства;
 • об'єднань підприємств (концернів, консорціумів і т.д.).

Звертайтеся до наших фахівців, щоб зареєструвати підприємство в найкоротші терміни!

Відгуки та коментарі