Реєстрація компаній в Києві / Україна

Процедура реєстрації компаній завжди вимагає від засновників підприємства відповідних первинних фінансових вкладень. Зокрема, для можливості започаткувати власний бізнес необхідно буде залучати фінансові кошти на такі витрати:

  • оплата вартості послуг фінансових і юридичних консультантів (у разі залучення даних фахівців);
  • нотаріальні послуги по завіренню установчих документів;
  • внесення грошей в якості формування статутного капіталу компанії;
  • офіційні державні мита під час процедури реєстрації компанії;
  • оплата орендної плати, закупівля необхідного обладнання чи сировини, виплата заробітної плати трудовому персоналу.

Вищеперелічені витрати є головними і мінімальними при якісному юридичному обслуговуванні. Оскільки в залежності від виду бізнесу розмір початкових вкладень може бути набагато більший. Наприклад, якщо здійснюється оформлення компанії у вигляді створенні банківської або страхової установи сума витрат максимально збільшується.

Також, відкриття компанії створює необхідність реєструвати надалі торгову марку. Оформлення власного бренду (торгової марки) дозволить захистити бізнес від незаконних посягань з боку відповідних зацікавлених осіб. При цьому необхідно мати на увазі, що оформити компанію і зареєструвати необхідну торгову марку можна здійснити одночасно.

Таким чином, для того, щоб реєстрація компанії була максимально ефективна, власникам бізнесу рекомендується додатково виробити концепцію, - під яким саме торговим знаком працюватиме зареєстроване підприємство. На даному етапі доцільно залучати фахівців у галузі інтелектуальної власності (наприклад, патентних повірених, сертифікованих за законодавством України).

Крім того, після завершення процедури реєстрації компанії виникне питання щодо вибору системи оподаткування (податок на загальних підставах, єдиний податок, податок на додану вартість). Вибір системи оподаткування необхідно здійснювати залежно від передбачуваного виду діяльності підприємств, також рекомендується звертати увагу на статус платника податку компаній - контрагентів. На практиці іноді бувають такі випадки: оформлення підприємства пройшло цілком успішно, але в зв'язку з тим, що власники / директор не правильно вибрали для фірми статус платника податку, компанія не може повноцінно займатися заздалегідь спланованою господарською діяльністю. Виходячи з цього, необхідно вибирати систему оподаткування в даній процедурі враховуючи вищевикладені обставини.

Окремо можна звернути увагу на те, що останнім часом законодавство України значно спростило процедуру створення бізнесу. Зараз створення фірми, підприємства може здійснюватися за мінімальними строками, для формування статутного капіталу немає необхідності відразу наповнювати всю заявлену суму (статутний капітал наповнюється протягом року з моменту реєстрації компаній). Але в той же час при оформленні документів необхідно дотримуватися всіх вимог, встановлених для процедури по створенню підприємства: правильно і професійно готувати статут, прописувати в статуті всі необхідні положення, вносити достовірні записи в реєстри і т.д.

Для того, щоб процедура реєстрація компаній проходила без будь-яких ускладнень звертайтеся за правовою допомогою до фахівців нашої Юридичної фірми.

Відгуки та коментарі