Регістрація фірм в Києві

Юридична фірма «Лотиш і Партнери» вже довгий час надає своїм клієнтам таку послугу як реєстрація фірм у Києві. Ми допоможемо вам зареєструвати компанію будь-якої форми власності: СПД, ТОВ, ПАТ, ПАТ та інших. Все що вам потрібно для цього - зв'язатися з нами і надати необхідний пакет документів, після чого наші співробітники в найкоротші терміни здійснять усе необхідне для того щоб зареєструвати фірму. В точно зазначені терміни вам на руки буде виданий повний пакет готових документів.

Реєстрація фірм під ключ

Якщо ви вирішили відкрити фірму, дана процедура може бути пов'язана з низкою складнощів, а також втратою досить великої кількості часу. На те щоб зібрати всі необхідні для цього документи у відповідних інстанціях, часто витрачається не один день, а то й кілька тижнів. Звичайно, такі терміни є часто неприйнятними, особливо для тих, кому необхідна термінова реєстрація фірм. Реєстрація фірми під ключ, яку здійснює наша юридична компанія, проходить з мінімальною участю клієнта і включає збір та підготовку документів, складання протоколів і статутів зборів засновників, надання інтересів клієнта в податковій службі, а також проведення консультацій з бухгалтерського обліку. Реєстрація фірми у нас при необхідності також може включати такі послуги як підбір назви підприємства, вибір оптимального розміру статутного капіталу, підбір списку діяльності за КВЕД і вирішення інших питань, які можуть з'явиться в процесі відкриття фірми.

Чому варто замовляти реєстрацію фірм у нас

Якщо ви вирішили довірити відкриття фірми нам, можете бути впевнені, що робите правильний вибір. Наша компанія успішно займається реєстрацією підприємств вже більше десяти років і успішно виконує всі покладені на нас зобов'язання. Реєстрація фірми у нас має доступну вартість, яка узгоджується в залежності від її типу, а також обраного пакета послуг. У нас працюють досвідчені фахівці, які знають всі нюанси, пов'язані з даною сферою, а крім того після завершення процедури реєстрації ми надаємо юридичні послуги з абонентського обслуговування компанії.

Створення фірми з «Лотиш і Партнери» - швидко, зручно і вигідно. Звертайтесь, і ви самі в цьому переконаєтеся! Зв'язатися з нами можна за вказаними телефонами, або залишити заявку, заповнивши інформацію в контактній формі на нашому сайті.

Відгуки та коментарі