Повернення боргів в Києві

повернення боргівЮридична фірма «Лотиш і Партнери» є авторитетним експертом в галузі повернення боргів. За останні кілька років роботи в даній галузі юристи нашої фірми переконалися, що послуга з повернення боргів затребувана, як юридичними особами, так і фізичними. Саме тому наші фахівці виробили спеціальний алгоритм вирішення цієї юридичної проблеми.

За допомогою правильного застосування норм чинного законодавства України у більшості випадків при нашій участі боржники повертають борги нашим клієнтам в досудовому порядку (без подачі позову до суду і винесення рішення по даній справі). Стягнення заборгованості в швидкі терміни - одна з наших переваг.

Щоб дізнатися детальніше, як в стислі терміни вирішити питання з повернення боргів в Києві і Україні телефонуйте: (067) 323-22-79.

Коли певний суб'єкт господарювання (юридична особа) або фізична особа бере в борг певну суму грошей, то безпосередньо на підставі підписаних юридичних документів він зобов'язується повернути борг у призначений час і у встановленій грошовій сумі. Але в силу різних обставин і мотивів, буває, що боржник починає ухилятися від своїх зобов'язань. Особливо наболілими є прострочені борги на тривалі періоди, коли боржник відтягує виплату «не бажаючи віддавати своє».

Часто в процесі проведення переговорів, боржник (юридична або фізична особа) часто призводить наступні пояснення, чому повернення боргів в місті Київ неможливий: заважають зовнішні нестабільності в країні, курсові коливання, втрата роботи, виїзд за кордон, зміни в законодавстві і т.д. Дані твердження розрізняються за характером, починаючи від банальних поширених в даних ситуаціях тверджень, закінчуючи продуманими професійними аферами. У такому випадку виникає природне запитання, - як бути, що робити, щоб повернення боргів здійснився в максимально швидкі терміни з найменшими моральними витратами. Відповідь на це питання і вирішення даного питання надають наші юристи.

Що ви отримуєте, ЗВЕРТАЮЧИСЬ до наших спеціалістів за ПОВЕРНЕННЯ БОРГІВ В КИЄВІ

  • детальне вивчення / юридичний аналіз документів, на підставі яких виникла заборгованість;
  • детальне вивчення / юридичний аналіз документів безпосередньо на боржника;
  • юрист за боргами аналізує ситуацію і пропонує кроки по стягненню заборгованості різними формами впливу: договірним, репутаційно-інформаційними, методи PR-тиску;
  • наш фахівець проводить переговори з боржником і пред'являє факти порушення законодавства або пред'являється мотивована претензія в досудовому порядку. Досвід проведення таких переговорів / пред'явлення письмових претензій на 99% випадків гарантує повернення боргу Київ в найкоротші терміни. Залишився 1% вирішується в судовому порядку. На такий крок мало хто з боржників йде, розуміючи, що цей процес обійдеться набагато дорожче;
  • протягом реалізації плану по стягненню заборгованості, у вас є можливість отримувати професійні юридичні консультації в адвоката з питань стягнення заборгованості.

Зробимо акцент на одному з методів, завдяки якому повернення боргів є реально можливим. Цей метод називається репутаційно-інформаційним. Це цивілізаційний метод, який не застосовує яку або силу і агресію. Його суть в тому, що перед боржником розкриваються документальні достовірні факти про неправомірну діяльність його компанії. Дані факти видобуваються завдяки ретельному юридичному розслідуванню. Експерти аналізують документацію діяльності підприємця і знаходять різні приховані недобросовісні і протизаконні механізми. Якщо дані факти оприлюднити через засоби масової інформації, то діяльність такого підприємства буде зупинена. У кожному разі репутація компанії різко впаде.

Довіра клієнтів - одне з найважливіших складових успішного розвитку компанії. Якщо воно втрачається, то втрачається з поля зору громадськості та сама компанія. Зрозуміло, що розсудлива підприємець не допустить до такого стану власну компанію.

Звертайтеся в нашу юридичну фірму і досвідчені юристи завжди знайдуть вихід із Вашої ситуації!

Відгуки та коментарі