Адвокат з розділу майна

юрист з розділу майнаВ даний час процес розірвання шлюбу, при відсутності взаємної згоди і наявності нерухомості - це достатньо складне і трудомістке явище, яке тягне за собою масу можливих неприємних наслідків. Як правило адвокат з розділу майна в першу чергу стикається з проблемою правильного законного поділу спільно нажитого майна між колишнім подружжям. В даному випадку кожен з подружжя намагається отримати максимальну вигоду в матеріальному плані. Звичайно, якщо під час подружнього життя своєчасно було укладено відповідний шлюбний договір і в цій угоді все майно було розподілено за попередньою згодою сторін, в процесі розірвання шлюбу не виникає спірних майнових питань. Також бувають випадки, коли подружжя знаходить спільний компромісний варіант на взаємовигідних умовах і нажите майно розподіляють без судового втручання. Такі домовленості між подружжям зустрічаються вкрай рідко і, як правило, в більшості випадків вони все таки звертаються саме до суду, щоб ефективно вирішити проблему щодо нажитого в шлюбі майна. Звернення за допомогою до адвоката з розділу майна являється єдино правильним виходом в даній ситуації

Яку вигоду Ви отримуєте від нашого адвоката з розділу майна

  • Прийнятні ціни на юридичне обслуговування.
  • Можливість детального планування грошових витрат на юридичний супровід.
  • Спеціаліст з розділу майна чітко в письмовому, або усному вигляді надасть інформацію про матеріальні витрати і наскільки вигідно будуть окупати себе ці витрати.

Професіоналізм і досить великий практичний досвід наших адвокатів дозволяє успішно вирішувати справи у сфері розділу нерухомості будь-якої складності.

Що Ви отримуєте, звертаючись до адвоката нашої Юридичної фірми

  • Первинну загальну юридичну консультацію в офісі.
  • Детальний план щодо подальшим можливим правовим діям відносно розділу майна.
  • Надання інформації про права на спільно нажите майно.
  • Юридичну підтримку протягом усього судового процесу.
  • Підготовку всіх необхідних документів.

Вам не треба витрачати час на отримання документів необхідних для розгляду справи в суді. Все роблять адвокати максимально швидко і ефективно.

Наша юридична фірма протягом багатьох років відмінно зарекомендувала себе у сфері розподілу майна. У більшості випадків клієнти слабо орієнтуються в законодавчих процесах, що відносяться до сімейного, цивільному й житлового права. Хоча насправді, на практиці, є багато нюансів, при наявності яких у клієнта є шанси отримати позитивний результат, правильно застосувавши ту чи іншу норму в чинному законодавстві.

Звертайтесь за юридичною послугою і отримуйте якісні поради та консультації.

Відгуки та коментарі