Професійний адвокат із земельних питань

Вам потрібен адвокат із земельних питань? Не знаєте як швидко і ефективно вирішити власні земельні справи? Звертайтеся до наших досвідченим фахівцям і Ви отримаєте надійну юридичну підтримку.

Адвокати юридичної компанії "Лотиш & Партнери" завжди в курсі правових нововведень у земельних справах. Нові законодавчі ініціативи постійно пропонують різні варіанти для удосконалення системи контролю та обліку ділянок землі України. Але цей процес поки не закінчено. Кадастрова карта, незважаючи на її наявність, ще повністю остаточно не сформована. Законодавство, що регулює правовідносини, схильне до частих змін і внесенню доповнень. Тому розібратися у всіх тонкощах роботи в галузі земельного права та відстежити чинні нормативно-правові норми простій людині буває важко. Виходом зі сформованої ситуації є залучення для вирішення виникаючих суперечок професійного юриста.

Справи, які вирішуються нашими адвокатами:

До частих суперечок, в яких залучається юрист по землі можна віднести суперечки:

  • про витребування землі з незаконне володіння;
  • про визнання угод недійсними;
  • про визнання права на ділянку землі;
  • про межі земельних ділянок;
  • про захист права власності на придбаній ділянці землі.

адвокат по земельним питанням київ

Часто відповідна справа затрудняється тим, що суперечка триває вже багато років, протягом яких законодавство встигло змінитися, а підхід сторін залишився тим же. Ще однією відмінною рисою правових спорів щодо землі є бюрократична тяганина. Щоб отримати необхідну довідку в земельній державній установі іноді доводитися чекати більше року, після закінчення якого можлива і відмова у видачі довідки. Саме тому своєчасне звернення до професійного фахівця в галузі права зможе запобігти від необдуманих дій і помилок.

Адвокат по земельних справах. Переваги залучення та співпраці

адвокат земельні спори

Задіявши наших фахівців, можна отримати ряд переваг, які не тільки прискорять вирішення юридичної проблеми, але і значно збільшать шанси на отримання позитивного результату. Такими плюсами є:

  • доскональне знання земельного законодавства та судової практики;
  • міцна юридична позиція в спорах з державними органами. Найчастіше відмови держорганів по деяких справах, що стосуються землі ніяк не аргументовані, що само собою вже є порушенням закону, і не підкріплені положеннями чинних нормативно-правових актів. Адвокат по земельному праву, допоможе підтвердити твердість ваших подальших намірів, що в більшості випадків змушує держорган тут же переглянути своє рішення;
  • використання прогалин і двозначності в законодавстві на користь клієнта.

Адвокат по земельних спорах допоможе організувати правильний юридичний процес, щоб розглянута справа велася в правовому полі і на вашу користь.

Послуги земельного адвоката і юриста

адвокат по землі київ

Юрист із земельних питань у Києві може бути підключений до вирішення спору на будь-якій стадії. Але чим раніше вдатися до його послуг, тим швидше буде вирішено справу і тим менше коштів буде втрачено. Згідно з чинним законодавством земельні спори підвідомчі судовим органам, органам виконавчої влади та органам самоврядування. Юрист має права представляти інтереси клієнта у всіх інстанціях. Також, він може вести переговори від імені клієнта (власника землі) при виникненні спорів у сфері земельних правовідносин з представниками необхідних державних органів та установ, контролюючих органів. Крім того, необхідно мати на увазі, що на практиці найчастіше буває достатньо отримати всього лише одну об'ємну кваліфіковану консультацію або правовий висновок у адвоката, щоб не допустити надалі виникнення конфліктної ситуації з відповідною ділянкою землі.

У нашій юридичній компанії працюють фахівці з досвідом роботи в області юридичного супроводу покупки, продажу розділу ділянок землі. Адвокати із земельних питань надають комплексні консультації, і пошук кращих рішень пов'язаних з вище зазначеними справами. Колосальний досвід в різних розглядах наших співробітників дозволяє сказати з упевненістю, що ваша справа, будь-якої складності, вирішиться швидко і оперативно. Наші фахівці в Києві професійно володіють необхідними знаннями і весь час відстежують редакцію і нововведення в нормативно-правових земельних актах. Ми ретельно проаналізуємо деталі вашої справи і розробимо найбільш ефективний і вигідний шлях вирішення.

Грамотний земельний адвокат Києва нашої компанії допоможе у врегулюванні спорів в до судовому порядку, а в передбачених випадках направить справу до суду.

Звертайтеся в нашу юридичну фірму і отримуйте необхідні консультації в різних форматах: онлайн, по телефону. На протязі робочого дня з 9.00 до 19.00 наші фахівці готові надати докладну консультацію щодо вашої справи.

Відгуки та коментарі