Адвокат по кредитам у Києві

Потрібен надійний адвокат по кредитам в Києві? Бажаєте раз і на завжди розібратися з кредитами і бути абсолютно спокійними? Вирішуємо усі кредитні питання для юридичних осіб та підприємств в максимально швидкі терміни. Задавайте питання на сторінці https://vk.com/law_firms.

адвокат по кредитним справам київОстаннім часом в житті багатьох громадян особливе значення займають кредитні правовідносини з банківськими установами. Видача кредитів масово рекламується різними банками як легкодоступних грошових коштів, які можна нібито отримати і повернути практично без переплат. І дійсно, отримати споживчий кредит досить легко, а при певному рівні доходів не проблема і придбати авто в кредит або взяти в іпотеку відповідне нерухоме майно. Але за уявною легкістю отримання необхідних грошей часто приховуються не зовсім законні умови кредитних договорів, прописані дрібним шрифтом. І тільки тоді, коли настає час щомісячного платежу по поверненні боргу, позичальники з нерозумінням дивляться на виставлену до оплати суму. Сперечатися з банком або відповідною організацією, здавалося б, справа майже марна. Але вихід з даної ситуації є реальний. Допоможе професійний адвокат по кредитам, який зможе обгрунтувати походження завищеної суми банківських відсотків і довести її незаконність, є всі шанси оскаржити кредитний договір.

Переваги кредитного юриста, що працює в нашій компанії

Звернувшись за юридичною консультацією за кредитами в нашу компанію, ви отримаєте не тільки відповіді на ваші питання. Юрист по кредитам зробить прогноз розвитку подій, якщо клієнт вирішить оскаржувати дії банку, допоможе оформити претензію, а при необхідності і позовну заяву, буде представляти інтереси клієнта на переговорах з банком і в суді.

У список послуг, що надаються адвокатом по кредитним справам у Києві, входять:

 • зменшення процентної ставки;
 • заміна валюти, в якій повертається кредит;
 • захист клієнта від колекторів;
 • захист майна, переданого банківському установі в якості застави;
 • відміна змін до договору, внесених банком в односторонньому порядку.

Вартість послуг юриста по кредитам в нашій компанії завжди є самою оптимальною по співвідношенню ціна і якість наданих юридичних послуг.

Для вирішення кредитного спору дуже важливо звернутися до фахівця, що працює саме в цій сфері, оскільки тільки кредитний адвокат знає всі тонкощі роботи банківської системи.

В даний час питання кредитів з одного боку є найпопулярнішим, з іншого не дуже приємним. Взяті у борг гроші дозволяють людям придбати бажане за короткий проміжок часу навіть при незначних фінансових доходи. При стабільній ситуації в країні, адвокат за кредитами є менш затребуваним, тому що люди виплачують необхідні суми рівномірно, а банк дотримується процентних ставок з урахуванням курсу валюти. Проблеми починаються коли людина не має можливості виплачувати грошову суму внаслідок занепаду економіки та з інших причин.

Як адвокат може допомогти при отриманні кредиту і в процесі його виплати?

Ось перелік основних завдань, які ставить клієнт перед юристом по кредитам:

 • супроводити угоду отримання банківського кредиту;
 • супроводити угоду оформлення поруки;
 • знайти кредитну організацію або банк, який пропонує найбільш вигідні умови кредитування в конкретній ситуації;
 • переукласти кредитний договір на більш вигідних умовах;
 • повернути заставне майно;
 • уникнути стягнення на майно;

Щоб уникнути несприятливих наслідків в результаті отримання кредиту, необхідно звертатися за консультацією юриста по кредитам ще до моменту укладення кредитного договору. Адвокат по кредитам в Києві, аналізуючи умови договору і вивчивши належним чином репутацію банку, зможе дати пораду, чи варто підписувати кредитний договір з банком, чи краще відмовитися від даної редакції договору.

кредитный адвокат На практиці часто виникає питання: що якщо договір з банком вже підписаний і в якийсь момент немає можливості виплачувати певну суму, або банк підвищив відсоткову ставку, а позичальник з цим не згоден і відмовляється платити. У таких ситуаціях, коли заборгованість досягає певного розміру, а платежі не вносяться систематично, банк сам подає до суду відповідну позовну заяву про стягнення заборгованості. У даній ситуації просто необхідно невідкладно звернутися до адвоката для врегулювання питання. Щоб домогтися успіху в суді, потрібно зайняти активну позицію.

У першу чергу, повинен бути підданий ретельному юридичному аналізу текст кредитного договору та інших документів по кредитній справі. Найчастіше банки включають незначні по своїй суті умови в договір, або здійснюють дії, що суперечать банківському законодавству. Виявлення таких моментів може стати причиною не тільки для позитивного завершення справи в суді, але і для подачі адвокатом зустрічного позову до вимог оптимізувати умови виплати кредиту. Також не слід забувати, що оплата послуг адвоката у разі програшу банком справи в суді буде в обов'язковому порядку компенсована даними банківською установою.

Також у нас Ви отримуєте реальну допомогу по кредитам автомобілів, житла, будинків та іншої нерухомості.

Зворотній зв'язок з адвокатом по кредитам в Києві

Чекаємо Вас за адресою: м Київ, вул. Підгірна, 28-А, або телефонуйте, щоб записатись на консультацію за тел. (044) 232-14-91.

Відгуки та коментарі