Реєстрація компаній в Європейському союзі

Юридична фірма «Лотиш & Партнери» надає професійні послуги з реєстрації компаній в Європейському союзі, відкриттю закордонних банківських рахунків, подальшому їх щорічному обслуговуванню і підтримці.

Реєстрація компаній здійснюється в наступних іноземних юрисдикціях: Англія, Кіпр, Польща, Латвія, Литва, Австрія, Швейцарія та ін.

За консультаціями звертайтесь за телефоном: +38 (067) 323-22-79

Юридичні послуги по створенню і юридичному супроводженню зарубіжних компаній ми надаємо при співпраці з провідними іноземними юристами та аудиторами, у тому числі, з міжнародною юридичною фірмою Cyworld Alliance (Кіпр, www.cyworld.com.cy), аудиторською компанією UCDauditors (Кіпр), MILS Corporation (Англія) та іншими.

Завдяки тісній і плідній співпраці з зазначеними іноземними партнерами, ми пропонуємо широкий спектр професійних послуг, які на додаток до постійним послуг по реєстрації компаній, включають Аудит; Бухгалтерський облік; Юридичні, Трастові, Адміністративні послуги; Послуги у сфері оподаткування.

Головна перевага нашої компанії - сильна команда, яка включає численних професіоналів в різних областях, юристів з комерційного права, бухгалтерів, фахівців з міжнародної торгівлі та інвестицій.

Фінансові витрати на реєстрацію компаній в Європейському союзі

* у разі необхідності надання номінального сервісу (номінального акціонера / директора / секретаря), - послуги по номінальному сервісу оплачуються окремо

Можливості та переваги створення компаній в ЄС:

  • комплексну побудову юридичної структури бізнесу
  • якісні банківські послуги в міжнародних банках
  • отримання фінансування / кредитів в європейських банках за ставкою 2-3%
  • залучення фінансування шляхом виходу на IPO
  • придбання нерухомості на території іноземних держав
  • отримання виду на проживання / громадянства в Європейському союзі
  • забезпечення конфіденційності та захисту власників бізнесу
  • захист активів компаній та особистого майна
  • податкове планування
  • інші важливі переваги

Останнім часом зарубіжні компанії стають все більш популярними інструментами для ведення міжнародного бізнесу та збереження активів. Дані компанії є також легальним методом податкового планування, за тієї умови, що використання зарубіжних юридичних осіб буде засноване на нормах і можливостях, що надаються національним та міжнародним законодавством.

Варіанти та способи використання іноземних / європейських компаній можуть бути самими різними. У багатьох випадках вони використовуються компаніями, які планують вести міжнародну торгівлю чи інвестиційну діяльність з подальшим акумулюванням доходів та отримання пільгової податкової ставки на інвестиційні доходи.

Перед ухваленням рішення, яку саме юрисдикцію вибрати для реєстрації зарубіжної компанії, - рекомендуємо звернутися до наших фахівців для отримання більш детальної інформації щодо вибору оптимальної відповідної юрисдикції.

За консультаціями звертайтеся за телефоном +38 (067) 323-22-79

Відгуки та коментарі