Регістрація компаній на Кіпрі

Реєстрація компаній на Кіпрі

Фахівці нашої компанії мають успішний багаторічний досвід з юридичного супроводу реєстрації кіпрських компаній. Завдяки тісній співпраці з іноземними юристами партнерами та аудиторами ми пропонуємо для наших клієнтів максимально якісні та професійні юридичні послуги з реєстрації компаній на Кіпрі.

Реєстрація компаній на Кіпрі надає ряд важливих переваг для українського бізнесу:

  • По-перше, Республіка Кіпр не є офшорною юрисдикцією, - в 2004 році дане держава офіційно вступило в Євросоюз. Таким чином, реєструючи компанію у зазначеній юрисдикції, Ви отримуєте можливість вільно і без обмежень здійснювати бізнес діяльність з іншими європейськими контрагентами і партнерами.
  • По-друге, на Кіпрі одна з найбільш низьких ставок податку на прибуток підприємств (корпоративний податок) в Європейському союзі. Також, податкове законодавство Кіпру є дуже лояльним для бізнес компаній, за умови належного ведення бухгалтерської звітності, своєчасності подання фінансової звітності та оплати встановлених податків і зборів.
  • По-третє, уряд Кіпру уклало близько 40 Договорів про уникнення подвійного оподаткування з багатьма державами (Австрія, Греція, Єгипет, Франція, Болгарія, Канада, Росія, Україна, Білорусь, Сполучені Штати та ін.). Зазначені угоди надають можливість не сплачувати податок на отримані доходи двічі: у країні, в якій був отриманий дохід, і в країні за місцем реєстрації компанії.
  • По-четверте, вартість реєстрації кіпрських компаній і змісту номінального сервісу є однією з найдешевших в порівнянні з іншими європейськими юрисдикціями.

Фінансові витрати на реєстрацію або покупку готової компанії на Кіпрі складають: 1800 Євро.

Дана сума включає:

* Надання і зміст юридичної адреси на один рік;

* Підготовка та видача підписаних оригіналів установчих та реєстраційних документів:

- статут компанії,

- Протокол про створення компанії,

- Сертифікат про реєстрацію компанії,

- Сертифікат про юридичну адресу,

- Сертифікат про акціонерів і директорів компанії;

- Печатка компанії.

* Підготовка та видача копій установчих та реєстраційних документів, апостильованих за місцем реєстрації компанії (на Кіпрі).

У разі необхідності надання номінального сервісу, додатково необхідно в окремому порядку погоджувати порядок надання даних послуг. Після реєстрації компанії, при веденні господарської діяльності, необхідно вести бухгалтерський облік і щорічно подавати фінансову звітність. Для цього необхідно в обов'язковому порядку залучати відповідних аудиторів. За результатами проведення аудиту аудитори рекомендують, яку суму податку необхідно оплачувати (виходячи з кількості / обсягу фінансових трансакцій і певних звітних періодів). Податок на прибуток. Всі кіпрські компанії, які є податковими резидентами, оплачують податок на прибуток за ставкою 12,5%. Внесок на потреби оборони. На Кіпрі також введений податок на потреби оборони з доходу, отриманого резидентом Кіпру. Нерезиденти звільнені від податку на потреби оборони.

Крім того, необхідно мати на увазі, що з 2011 року на Кіпрі введено щорічний фіксований збір «annual levy» у розмірі 350 Євро, який повинна платити будь-яка діюча кіпрська компанія в обов'язковому порядку.

За консультаціями звертайтеся за телефоном +38 (067) 323-22-79

Відгуки та коментарі

Gravatar
Ольга
Доброго дня.

Нас цікавить реєстрація компанії на Кіпрі. Чи не могли б ви надіслати комерційну пропозицію з вартістю такої послуги?
Нас цікавить номінальний директор, утримання компанії, щорічний аудит, відкриття рахунку.

Дякуємо.