Податкові спори. Адвокат з податкових спорів

адвокат по налоговым спорам

В теперішній час податкові спори між підприємцями та органами податкової служби є найбільш поширеними судовими спорами. Дуже часто суб'єкти бізнесу змушені звертатися саме до судів для захисту бізнес-інтересів від різного роду неправомірних дій з боку податківців.

Для успішних рішень податкових спорів та юридичних консультацій телефонуйте за телефонами: (067) 323-22-79.

У судових спорах з податковою службою, для досягнення успішного результату, необхідно залучати досвідчених і професійних радників адвокатів. При виборі юридичних радників рекомендується звертати увагу на наявність у даних фахівців необхідних професійних навичок в галузі спорів з податковою службою. Досвідчений адвокат з податкових спорів зможе об'єктивно оцінити ситуацію і надати первинну консультацію у справі, вибудувати найбільш оптимальну схему боротьби з податківцями. Далі, за узгодженості з клієнтом, юридичний радник готує необхідні документи для судового розгляду, подає до суду і комплексно веде справу до отримання відповідного позитивного судового рішення.

Судові справи в галузі вирішення спорів з податковими органами є одними з пріоритетних видів діяльності нашої Юридичної фірми. Звертаючись до нас за допомогою у вирішенні податкових спорів, в результаті професійної роботи наших адвокатів, Ви завжди отримуєте гарантований позитивний результат.

Успішна протягом багатьох років судова практика Юридичної фірми «Лотиш & Партнери» в податкових справах підтверджує високий професіоналізм наших фахівців. Надаючи якісні юридичні послуги в даній галузі, адвокати компанії мінімізують всілякі негативні наслідки протистояння бізнесу з державними податковими органами.

Пріоритетною метою нашої роботи є якісна юридичний захист бізнесу та забезпечення комплексної судової захисту при виникненні будь-яких податкових спорів.

У разі виникнення податкового спору наш адвокат:

  • проаналізує надані документи, підготує необхідну доказову базу;
  • проконсультує по суті вашого запитання, оцінить ймовірність позитивного рішення конфлікту, дасть низку порад щодо дій, які необхідно зробити в першу чергу;
  • складе необхідні документи: позовні заяви, скарги у вищестоящий податковий орган або в суд;
  • здійснить комплексний захист з податкових спорів з урахуванням інтересів клієнта в суді на всіх стадіях процесу (участь у суді першої інстанції, апеляції, касації);
  • у разі потреби, адвокат з податкових спорів надасть інтереси клієнта в органах державної податкової служби при вирішенні спору адміністративним шляхом.

Звернутися до адвокатів нашої Юридичної фірми для надання правової допомоги можна на будь-якій стадії податкового спору. Телефонуйте, і досвідчені адвокати зроблять все можливе для швидкого та ефективного вирішення Вашої проблеми.

Відгуки та коментарі